Anasayfa / Takas / Adana Daire Takas Fırsatı

Adana Daire Takas Fırsatı

Adana‘da eski bir eviniz var ve bu evinizi satıp elinize geçen tutara sıfır bir daire’mi almak istiyorsunuz? doğru makaleyi inceliyorsunuz.

Eski evinizin satılmasını beklemeye son! Adana daire takas sistemimiz sayesinde, eski satmak istediğiniz evinizin satılmasını beklemeden evinizi ekspertiz eşliğinde belirlenen miktar üzerinden alalım size bu tutar üzerinden yeni yaptığımız inşaat projelerimizden bir konumdan sıfır lüks daire verelim. Böylelikle evinizi takaslamış olursunuz.

Değerinde Takasla!

Takas esnasında ekspertiz raporu sonucunda çıkan evinizin değeri, size vereceğimiz daire değerine eşit gelmiyor ise bu durumda kalan tutarı taksitlere bölerek ödeme olanağı sağlıyoruz. Böylelikle kalan tutarı banka faizine bulaşmadan aylık taksitler halinde ödeyebilirsiniz.

Eğer takas esnasında vereceğiniz eski evinizin değeri, bizim size vereceğimiz sıfır daire’nin değerinden yüksek geliyorsa bu durumda kalan bakiyeyi size peşin olarak ödüyor ve 2 tarafında haklarına sahip çıkıyoruz.

Çocuğunuzun Geleceğini Sağlama Alın!

Takas sistemi sayesinde evinizin değeri yüksek ise 1 ev verip, yerine 2 sıfır lüks daire sahibi olabilirsiniz. Yada tutarın düşük gelmesi durumunda ise, evinizi peşinat sayıp kalan bakiyeyi ise taksitlere bölüp belirlenen vade sürelerinde ödeme yapabilirsiniz.

Böylelikle çocuğunuz için güzel bir gelecek hazırlayıp, ilerleyen zamanlarda hayata atıldığında yada evlendiğinde kendi evinden oturma olanağına sahip olur.

Banka Borcunuzu Kapatalım

Takas yapmak istiyorsunuz ama banka borcunuz var ve ödeyemiyor musunuz? o zaman gelin banka borcunuzu biz kökten kapatalım, evinizin değerini belirleyip bu değeri peşinat sayalım. Kalan tutarı ise faizsiz bir şekilde taksitlere bağlayalım. Böylelikle inşaat projelerimizden sıfır daire sahibi olun.

Bu sistem sayesinde bankaların yüksek faiz oranları ile karşılaşmadan, krediye bulaşmadan çok karlı bir takas yapmış olursunuz. Daha detaylı bilgi ve takas başvurusu için müşteri temsilcilerimizi gönül rahatlığı ile arayabilirsiniz.

Birde Şunu Deneyin!

Kredi Borcunu Kapatıp, Yerine Daire Veriyoruz

Kredi borcunu ödemekten bıktınız mı? çektiğiniz kredinin borcunu ödeyemiyor musunuz? eski evinizden kurtulup yerine sıfır ...

4 Yorumlar

  1. Adana’da evimi satıp yeni bir ev almak istiyordum ama bir türlü evimin değerinde kimse alım yapmak istemedi. Bende bu sorunlardan kurtulmak için takas daire ile değişim yapmaya karar verdim. Sağolsunlar takas konusunda içimin rahat etmesi için anlaşılır bir dilde anlatım yapıldı ve en son takas yapmaya karar verdim. Her keze tavsiye ederim.

  2. Takas sisteminizi okudum çok mantıklı geldi bana. Ama bunun için evimizin olması şart mı? yani benim 60-70 bin tl civarı bir tutarda aracım var bunu takasta kullanabiliyor muyum? eğer bu olursa kalan tutarı uzun vadede taksitlere bölmek isterim.

    • mehmet bey öncelikle hoşgeldiniz tabiki eviniz yoksa bile araç ile takasımız vardır bu konuyla ilgili ofisimize davet edebiliriz sizleri ..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir