Anasayfa / Takas / Arabayı Getir, Sıfır Daireyi Götür!

Arabayı Getir, Sıfır Daireyi Götür!

Yeni bir ev sahibi olmak isteyen vatandaşların öncelikli olarak başvurdukları ev alma yöntemi ev takas yöntemidir ve bu yöntem bu işin mucitleri tarafından geliştirilmiş, her 2 tarafa da kazanç sağlayan bir sistemdir.

Bu sistem sayesinde, eski evini getirip yeni bir daire sahibi olmak mümkün. Ev yenileme derdinden kurtulup, sıfır dairenizde oturmaya başlarsınız.

Eğer takas yöntemi ile yeni bir lüks daire sahibi olmak isteyen kişinin herhangi bir takas yapabileceği taşınmaz malı yok ise bu durumda farklı bir yöntem ile ev sahibi olabilirsiniz.

Eviniz yerine, arabanızı takasta kullanarak Adana daire takas metoduyla yeni bir daire sahibi olabilirsiniz. Araç takas sisteminde, arabanızın değeri belirlenir ve bu değer üzerinden aracınız sizden alınır ve peşinat olarak sayılır.

Bu noktadan sonra ise kalan tutarı istediğiniz vadelerde, aylık taksitler biçiminde ödeyebilirsiniz. Bu sayede kolaylıkla sıfır, lüks bir daire sahibi olmuş olursunuz. Üstelik günümüzde bankaların uyguladığı bir hayli yüksek olan faiz oranlarından kurtulup, faiz’siz bir şekilde ev sahibi olmuş olursunuz.

Ödeme periyotları aylık, 3 aylık veya 6 aylık olarak belirleyeceğiniz gibi, ara ödemeler yaparak borcunuzu zamanla çabucak kapatmanız da mümkün kılınmıştır. Banka faizlerinden uzak, tamamen kazançlı çıkacağınız bu takas sisteminde aracınızı gerçek değeri üzerinden alım yapılmaktadır.

Yüksek faiz durumları ile karşı karşıya kalmayacağınız için ekonomik anlamda çok avantajlı çıkabileceğiniz bir sistemdir. Takas sistemimiz ile tanışmak için bizlerden daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Birde Şunu Deneyin!

Kredi Borcunu Kapatıp, Yerine Daire Veriyoruz

Kredi borcunu ödemekten bıktınız mı? çektiğiniz kredinin borcunu ödeyemiyor musunuz? eski evinizden kurtulup yerine sıfır ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir