Anasayfa / Takas / Arsanızı Peşinat Sayalım Sıfır Daire Verelim!

Arsanızı Peşinat Sayalım Sıfır Daire Verelim!

Sıfır ev almak isteyen kişilerin ev sahibi olabilmek adına bir çok düşüncesi bulunur. Öncelikli olarak kişinin ekonomik gücü, nakit para durumu, kredi çekim durumları gibi durumlar göz önünde bulundurularak bir yol haritası çizilir.

Banka kredi oranlarının gelen faiz indirimine rağmen hala çok yüksek olması, kredi ile daire almanın önündeki en büyük engel. Belirli bir peşinatı bulunan kişiler ise temelden daire’ye yazılıp aylık ödemeler ile sıfır daire sahibi olabiliyor. Peki hiç bir nakdi gücü bulunmayan ama mal olarak arsası bulunan kişiler için durum nasıl?

Arsanızı Değerinde Peşinat Sayıyoruz!

Bu durumda arsanızın değeri ekspertiz raporu ile belirlenip, bu değer üzerinden arsanızı peşinat sayılıp size sıfır bir daire verilebilir. Bu takas sistemi sayesinde yeni, sıfır bir daire sahibi olursunuz. Yani takas sistemi sayesinde, arsanız değerinde alınıp istediğiniz lokasyondan size yeni yapılmış sıfır daire verilir.

Arsanız yok ama aracınızı takas’ta kullanmak istiyorsanız buda mümkündür. Yine aracınıza değer biçilip bu değer üzerinden belirlenen tutar ön peşinat sayılıp kalan tutarı ise taksitlere bölerek size sıfır bir daire verilir. Böylelikle bankadan kredi çekme derdinden kurtulup, faizsiz bir biçimde lüks yeni bir daire sahibi olabilirsiniz.

Biliyorsunuz ki, günümüzde sıfır daire almak zorlaştı. Bunun en büyük nedeni faiz oranlarının yüksek seviyelerde yol izlemesi. Bu nedenle artık kimse bankadan kredi çekip, daire’ye yatırım yapmak istemiyor. Bu tarz durumlarda ise bu işin mucitleri sizi bankalara muhtaç etmeden, farklı çözüm noktaları ile sizi sıfır daire sahibi yapmayı planlıyor.

Birde Şunu Deneyin!

Kredi Borcunu Kapatıp, Yerine Daire Veriyoruz

Kredi borcunu ödemekten bıktınız mı? çektiğiniz kredinin borcunu ödeyemiyor musunuz? eski evinizden kurtulup yerine sıfır ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir