Anasayfa / Takas / Ev Takas Nasıl Yapılır?

Ev Takas Nasıl Yapılır?

Eski evini yenilemek isteyen ya da evinin değerini arttırmak isteyen kişiler için sunulan ev takas sisteminde, tamamen kazançlı çıkacağınız takas sistemi bu işin mucitleri tarafından geliştirildi. Ev sahipleri mevcut olarak bulundukları evi vererek, karşılığında sıfır, yeni, lüks ve değerli bir eve sahip olabilmektedir.

Evini yenilemek isteyen bu nedenle evini satıp sıfır, yeni bir daire almak isteyen kişilerin imdadına takas sistemi yetişiyor. Ev satmak günümüzde çok zorlaştı, bunun nedeni ise bankaların uyguladığı yüksek faiz oranlarıdır. Bu nedenle ev almak yada yenilemek isteyen kişiler bankadan kredi çekmek istemesi durumunda yüksek faiz oranları ile karşı karşıya kalacaklardır.

Eğer yüksek faiz oranlarına bulaşmak istemiyorsanız, eski evinizin satılmasını beklemek istemiyorsanız süper takas sistemi tamda size göre. Eski evinizi getirip, yerine yeni yapılan konut projelerimizden istediğiniz lokasyondan sıfır bir daire sahibi olabilirsiniz. Üstelik evinizi ekspertizin belirlediği değer üzerinden aldığımız için asla zararlı çıkmazsınız.

Takas daire ile evinizi yenilemek çok daha kolay ve güvenilir.

Eski Evinize Karşılık, Değerinde Lüks Konutlar

Öncelikle mevcut evinize değer biçmek için ekspertiz gelmektedir. Bu şekilde eksper tarafından belirlenen değer tutarında projelerimizden sıfır daire seçimi yapabilirsiniz. Eğer belirlenen değer, daire bedelini karşılamıyorsa bu durumda kalan tutarı taksitlere bölüyoruz ve kalan bakiyeyi taksitler halinde ödemenize olanak sağlıyoruz.

Tam tersi takasta kullanacağınız eviniz, alacağınız sıfır daireden daha değerliyse bu durumda kalan tutarı ise size nakit olarak biz ödüyoruz. Böylelikle iki tarafa da hak geçmeden adil bir şekilde takas yapılmış olunur.

Takas sistemimizde dilemeniz durumunda otomobilinizi peşinat olarak takas’ta kullanabilirsiniz. Kalan tutarı ise dilediğiniz vade’de taksitler şeklinde ödemesini aylık olarak yapabilirsiniz. Böylelikle yeni bir daire sahibi olursunuz.

Daha fazla detaylı bilgi ve takas yapmak için müşteri temsilcilerimize ulaşım sağlayabilirsiniz.

Birde Şunu Deneyin!

Kredi Borcunu Kapatıp, Yerine Daire Veriyoruz

Kredi borcunu ödemekten bıktınız mı? çektiğiniz kredinin borcunu ödeyemiyor musunuz? eski evinizden kurtulup yerine sıfır ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir