Anasayfa / Takas / Evinizi Yenilemenin En Kolay Yolu

Evinizi Yenilemenin En Kolay Yolu

evinizi-yenilemenin-en-kolay-yolu

Eski evinizi yenilemek istemeniz durumunda ev yenilemenin en kolay yöntemi olan süper takas sistemini değerlendirebilirsiniz. Hem lüks hem de sıfır olarak inşa edilen evleri takas sistemi sayesinde eski eviniz karşılığında takaslayarak alabilirsiniz.

Eski evinizi yenilemek istiyorsunuz ama evinizin satılmasını beklemek istemiyormusunuz? bu sistem tamda size göre. Ülkemizde son zamanlarda emlak-inşaat sektöründe yaşananlar olumsuz gelişmeler neticesinde, ev satmak zorlaşmış durumda. Bunun nedenlerin başında ise yüksek faiz oranları geliyor. Ev almak yada yenilemek isteyen kişiler bankalara kredi çekmek için gittiklerinde yüksek faiz oranları nedeni ile ev alma, yenilemek düşüncelerini ertelemek zorunda kalıyorlar.

Ev takas sistemimi sayesinde, bankaya ve faize bulaşmadan eski eviniz karşılığında temelden yapılan yeni inşaat projelerimizden dilediğinizden bir daire seçip sıfır, lüks yeni bir ev sahibi olabilirsiniz. Böylelikle %100 kazançlı çıkacağınız bir takas sistemine kavuşmuş olursunuz.

Süper Takas Sistemi

Banka kredisi ödemeden ya da kredi faizleri ile uğraşmadan ev sahibi olmanız artık çok kolay. Süper takas sistemi sayesinde eski evinizi ya da aracınızı kullanarak yeni bir eve sahip olabilirsiniz.

Banka kredisi ile yüksek faiz oranlarıyla ev alan kişiler zaman içerisinde kredi borcunu ödemekte zorluk çekmektedir. Bu yüzden ev sahibi olmak isteyen kişiler takas sitemini değerlendirerek yeni ve lüks bir ev sahibi olabilmek maksadıyla girişimde bulunurlar.

Takas yapacak eviniz yok ise gelin arabanızı peşinat sayalım.

Takaslayacak bir eviniz yok ise bu durumda peşinat olarak sayabileceğimiz bir aracınız varsa bu şekilde başvuru yapabilirsiniz. Arabanızın değeri tespit edilip, tespit edilen araç bedeli peşinat sayılır ve kalan tutar vadelere bölünerek taksitler halinde ödeme planı çıkartılır. Bu sayede size istediğiniz sıfır daire verilir. İsterseniz vade sayısını uzatıp, geniş zaman içerisinde taksitlerinizi ödeyebilir, dilerseniz ise kısa vadelere bölerek kısa zamanda ödemelerinizi tamamlayabilirsiniz.

Eski evinizi getirin, banka borcunuzu kapatalım ve size sıfır daire verelim.

Eski evinizi yenilemek istiyorsunuz ama banka borcunuz var diye erteliyor musunuz? üzülmeyin.. Eski evinizi getirin, banka borcunuzu biz kapatalım evinizin değerinden borç kapama tutarını düşüp, kalan tutarı ise taksitlere bölelim ve size sıfır lüks daire verelim. Sizde kalan tutarı taksitler halinde ödeyin. Süper takas sistemimizden yararlanmaya ne dersiniz?

Birde Şunu Deneyin!

Kredi Borcunu Kapatıp, Yerine Daire Veriyoruz

Kredi borcunu ödemekten bıktınız mı? çektiğiniz kredinin borcunu ödeyemiyor musunuz? eski evinizden kurtulup yerine sıfır ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir