Anasayfa / Takas / Evlendiriyoruz, Sende Takasla!

Evlendiriyoruz, Sende Takasla!

Konut sahibi olmak herkesin hayalidir. Ancak banka kredilerinin yüksek faizleri göz önüne alındığında bu çok da kolay değildir. Yüksek faizler, ödenmesi zor ve çok yüksek taksit tutarlarını beraberinde getirir. Biz de ev sahibi olabilmeniz için yeni yöntemler geliştirip bu yöntemleri kullanarak, düşük taksit tutarları ile birlikte ev sahibi olmak isteyenleri ev sahibi yapıyoruz.

Yüksek Faizlere Maruz Kalmayın!

Kullanmış olduğumuz sistem ile, yüksek taksitler ödemenize gerek kalmaz. Ayrıca herkesin bildiği gibi genelde banka kredileri almak istediğiniz evin tüm tutarını karşılayacak kadar yüksek tutarlarda verilmez. Bu da ev sahibi olmak isteyenlerin birikmiş bir miktar nakit parası da olmasını gerektirir.

Ayrıca bankaların uyguladığı yüksek faiz tutarları, dosya masrafları, uzun vadeler ve zor durumlarda kaldığınızda borcunuzu ödeyememe durumlarında, yüklü miktarlarda gecikme faiz tutarlarıyla karşılaşmanız muhtemel. Bizim amacımız ise asla bankaya ihtiyaç duymadan, takas daire yöntemi ile sizleri ev sahibi yapmaktır. Tabi ki bu esnada takas’ta kullanabileceğiniz eski bir ev yada takasta kullanmak istediğiniz arabanızı değerlendirebilirsiniz.

Sonuç Olarak

Böylelikle eğer aracınızı takas’ta kullanacaksanız aracınızın değeri belirlenir ve bu değer peşinat olarak kabul edilir, kalan tutarlar ise taksitler halinde ödenir. Eğer eski bir evinizi takas’ta kullanmak istiyorsanız bu durumda ise eski evinizin değeri belirlenerek bu değer üzerinden takas’ta kullanılır. Böylelikle takas karşılığında size sıfır lüks bir daire vermiş oluruz.

Takaslamanın Avantajları Nelerdir?

  • Günümüzde konut kredisi faiz oranlarının çok yüksek olması hasebiyle, takas sistemi size faiz’den kurturarak daha ekonomik çözümler ile yeni bir daire sahibi olmanızı sağlar.
  • Bu sistemde ister evinizi, ister arabanızı, ister arsanızı peşinat sayabiliriz.
  • Peşinat sayılan mal hesaplanır değerinde alınır ve kalan tutar istenilen vade uzunluğunda aylık taksitlere bölünür. Böylelikle aylık taksitler halinde rahatlıkla ödemeler yapılır.
  • Cazip takas fırsatları sayesinde eski evinizi, sıfır bir ev ile yenilemeniz mümkündür.

Yeni evinize huzurlu ve mutlu bir şekilde giriş yaparak, yaşamınızı sürdürebilirsiniz. Süper takas fırsatlarımızdan ve kampanyalarımızdan haberdar olmak veya bilgi almak için bizlerle irtibat kurabilirsiniz.

Birde Şunu Deneyin!

Kredi Borcunu Kapatıp, Yerine Daire Veriyoruz

Kredi borcunu ödemekten bıktınız mı? çektiğiniz kredinin borcunu ödeyemiyor musunuz? eski evinizden kurtulup yerine sıfır ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir