Anasayfa / Takas / Konut Takas Nasıl Yapılır?

Konut Takas Nasıl Yapılır?

Konut takas sistemi, evini yenilemek isteyen ama nasıl yenileyeceğini bilmeyen kişilerin imdadına yetişen kazançlı çıkabileceğiniz bir takas yöntemidir.

Konutunuzun değerinin tespit edilmesi ve değerinde alınarak yerine sıfır bir daire verilmesi işini kapsamaktadır. Bu sayede evinizi yenilemiş olursunuz. Eğer takas bedeli düşük gelirse bu durumda kalan tutarı taksitler halinde ödeme olanağına sahip olabilirsiniz.

Konut takas sistemi sayesinde, eskiyen evinizin yerine sıfır lüks daire sahibi olarak, eski evinizi satma derdinden kurtulup değerinde sıfır lüks daire sahibi olmak mümkündür.

Banka borcunuz var ve ödeyemiyor musunuz? getirin eski evinizi banka borcunuzu kapatalım, kalan tutarı peşinat sayarak size sıfır daire verelim. Böylelikle 1 taşta 2 kuş vurmuş olursunuz. Süper takas sistemimizden faydalanmak çok kolay.

Son derece kazançlı çıkabileceğiniz konut takas sistemi ile tanışmaya ne dersiniz? müşteri temsilcilerimiz ile iletişim kurarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Birde Şunu Deneyin!

Kredi Borcunu Kapatıp, Yerine Daire Veriyoruz

Kredi borcunu ödemekten bıktınız mı? çektiğiniz kredinin borcunu ödeyemiyor musunuz? eski evinizden kurtulup yerine sıfır ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir