Anasayfa / Takas / Kredi Borcu Kapatma

Kredi Borcu Kapatma

Bankadan kredi çektiniz ama yüksek faiz oranları nedeni ile yüksek taksit tutarlarınızı ödemekte zorluk mu çekiyorsunuz? Ekonomik durumunuz kötü gidiyor ve banka kredi borcu kapatma noktasında kredinizi ödeyemeyecek duruma mı geldiniz? bugün kü yazımızda kredi borcunuzu tamamen kapatabileceğiniz ve sıfır bir daire sahibi olabileceğiniz bir sistemden bahsedeceğiz.

Bankaya kredi için başvuru yapan kişiler genel olarak; ihtiyaç, konut veya araç almak maksadı ile krediye ihtiyaç duyar. Bu gibi durumlarda kişiler öncelikli olarak çekmek istediği tutarı ve vadeyi, aylık taksit tutarlarını kafasında belirler. Bu doğrultuda ihtiyacı için gereken krediyi, o zamanki faiz oranlarında bankasından çeker.

Günümüzde ülkemizde ne yazık ki banka faiz oranları çok yüksek olduğundan, çektiğiniz kredi için ödeyeceğiniz faiz tutarları çok yüksek oluyor. Buda kişilerin kredi borçlarını ödemesini zorlaştırmakla birlikte, kişiye ekonomik bazlı sıkıntılar oluşturuyor.

Eğer banka borcunuzu ödemekte zorluk çekiyorsanız ve yeni bir ev sahibi olmak istiyorsanız sizlere takas sisteminden bahsedelim.

Banka Borcunuzu Kapatıp, Size Sıfır Daire Veriyoruz!

kredi borcu kapatma

Yanlış duymadınız. Takas sistemi sayesinde eski evinizi getiriyorsunuz, biz bu evin değerini eksper tarafından belirlenen tutar üzerinden kabul ediyoruz ve öncelikli olarak banka borcunuzun tamamını kapatıyoruz.

Bu kapatma tutarını evinizin değerinden düşüp kalan bakiyeyi ise peşinat sayarak size yeni yaptığımız konut projelerinden sıfır, yeni bir daire veriyoruz. Böylelikle takas yöntemi ile hem banka borcunuzdan kurtuluyor hemde yeni bir ev sahibi olmuş oluyorsunuz. Sadece bu sistem için bir evinizin olması gerekir.

Eğer takas sistemi neticesinde evinizin değeri, size vereceğimiz dairenin değerinden yüksek ise kalan bakiyeyi size peşin olarak veriyor. Yada kalan evinizin tutarı, size vereceğimiz dairenin bedelinden düşük ise bu durumda kalan miktarı taksitlere bölerek aylık ödeme planı çıkarıyoruz.

Bu sayede kalan tutarı aylık taksitler halinde ödeyip sıfır daire sahibi olabiliyorsunuz. Tamamen güvenilir bir sistem olan süper takas yöntemi, bu işin mucitleri tarafından düşünülmüş ve hayata geçirilmiştir.

Takas daire olarak şu anda farklı lokasyonlarda inşaat projelerimiz bulunmaktadır. Sizde sitemizde sağ üst bölümde bulunan takas talep formunu doldurup, bizlerin sizi arayarak daha detaylı bilgi vermesini sağlayabilirsiniz. Yada iletişim sayfasında bulunan telefon numaralarımızdan bizlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Birde Şunu Deneyin!

Kredi Borcunu Kapatıp, Yerine Daire Veriyoruz

Kredi borcunu ödemekten bıktınız mı? çektiğiniz kredinin borcunu ödeyemiyor musunuz? eski evinizden kurtulup yerine sıfır ...

Bir yorum

  1. Kredi borcu kapatma için bu yazıyı inceledim ve bana mantıklı geldi. Anladığım kadarıyla borcumuzu kapatırken sıfır bir ev sahibi oluyoruz. Ama bunun için peşinat olarak sayılabilecek bir ev yada araç olması gerekiyor. Kalan tutar ise taksitlere bölünüyor ve aylık olarak ödeniyor. Bana mantıklı geldi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir