Anasayfa / Takas / Kredi Borcunu Kapatıp, Yerine Daire Veriyoruz

Kredi Borcunu Kapatıp, Yerine Daire Veriyoruz

Kredi borcunu ödemekten bıktınız mı? çektiğiniz kredinin borcunu ödeyemiyor musunuz? eski evinizden kurtulup yerine sıfır bir dairemi almak istiyorsunuz? o zaman bu yazı tamda size göre.

Günümüzde bankaların uyguladığı yüksek kredi oranları nedeni ile yeni bir ev sahibi olmak isteyen kişiler bankalardan finansman olması fikrine sıcak bakmamaktadır. Bunun nedeni ise çekilen konut kredisi için geri istenilen yüksek faiz miktarları. Durum böyle olunca kişi, kredi çekerek ev almak yada evini değiştirmek istemiyor.

Eski Evinizi Getirin, Banka Borcunuzu Kapatalım ve Size Sıfır Daire Verelim!

Süper takas fırsatından yararlanmaya ne dersiniz? Eski evinizi getirin, varsa bankaya kredi borcunuzu tamamen kapatıp sıfırlayalım ve kalan tutarı peşinat sayarak size istediğiniz konumdan sıfır lüks bir daire verelim.

Kredi borcu kapatma ile ilgili daha detaylı bilgi için bağlantıyı kullanabilirsiniz. Banka borcunuzu kapatıp, kalan tutarı peşinat sayıp eski evinizi değerinde alarak yerine sıfır daire veriyoruz. Böylelikle evinizi cazip seçenekler ile takaslamış olursunuz.

Bu işin mucitleri tarafından geliştirilen takas sistemi sayesinde, kişi bankaların uyguladığı astronomik faiz oranları ile karşı karşıya kalmaz. Faizsiz bir şekilde en uygun biçimde takas sistemi sayesinde eviniz yenilemiş olur ve banka borcundan kurtulur.

Takas sisteminde sadece evinizi değil, aracınızı yada arsanızıda kullanabilirsiniz. Eskpertiz eşliğinde malınız için belirlenen bedel asıl sayılıp bu tutar üzerinden değer biçilir. Böylelikle malınız değerinde alınır ve yerine sıfır daire verilir.

Eğer aracınızı takasta kullanmak istiyorsanız bu durumda aracınızı değeri belirlenip bu değer üzerinden alınır ve peşinat olarak sayılır. Kalan tutar ise istediğiniz vade üzerinden bölünür ve aylık taksitler halinde tarafınızdan ödenir. Böylelikle bir süre sonra borcunuz biterek sıfır bir ev sahibi olmuş olursunuz.

Birde Şunu Deneyin!

faizsiz-ev-almanin-yolu

Faizsiz Ev Sahibi Olmanın Kolay Yolu

Günümüzde insanlar çalıştıkları süre boyunca bir ev sahibi olmak amacını güder. Kazançlarını ev sahibi olabilmek ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir