Anasayfa / Takas / Takas Emlak Konutları

Takas Emlak Konutları

takas emlak konutları

Adana’da eski evinizi takas yöntemi ile verebileceğiniz, yerine yeni bir konut sahibi olabileceğiniz bir sistem olan Takas emlak sistemi hakkında sizlere bilgi vereceğiz.

Piyasa şartlarının zorluğu, yüksek kredi oranları, nakit para problemleri ve daha bir çok problem, emlak sektöründeki yatırımcı iş adamlarının yeni fikirler üretmesine neden oldu. Fikir sahibi olan kişilerin geliştirdiği ev takas sistemi sayesinde eski evinizi değerinden verip yerine sıfır lüks bir daire sahibi olabilmek mümkün kılınmıştır.

Evinizi Değerinden Alıp, Yeni Daire Verelim!

Ekspertiz tarafından belirlenen evinizin değerinde takas işlemi yapıyor ve bu değer üzerinden size farklı lokasyonlarda bulunan projelerden bir daire veriyoruz. Böylelikle bire bir takas yapmış olursunuz.

Yada bankaya kredi borcunuz var ödeyemiyorsanız bu durumda sizin kredi borcunuzu biz kapatıyoruz, kalan bakiyeyi peşinat sayıp size yeni bir daire veriyoruz. Böylelikle rahatlamış olursunuz.

Takas emlak sistemi sayesinde dilerseniz, aracınızı getirip değerinde alıp bunu peşinat sayarak kalan tutarı ise taksitlere bölüp dilediğiniz vadeler halinde ödemelerinizi yapabilir ve sıfır daire sahibi olabilirsiniz.

Takas sistemi Adana ili içerisindeki projelerimizi kapsamaktadır. Yani takas esnasında size verilecek olan daire Adana’da olacaktır. İstediğiniz projeden veya konumdan yer seçebilirsiniz. Bir çok konut projelerimiz mevcut olduğundan, seçim şansınız vardır.

Sende takasla, kazanmaya başla.. Daha detaylı bilgi için müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

Birde Şunu Deneyin!

Kredi-Borcunu-Kapatıp-Yerine-Daire-Veriyoruz

Kredi Borcunu Kapatıp, Yerine Daire Veriyoruz

Kredi borcunu ödemekten bıktınız mı? çektiğiniz kredinin borcunu ödeyemiyor musunuz? eski evinizden kurtulup yerine sıfır ...

Bir yorum

  1. Konut takaslaması ile ilgili başarılı bir site,,,,kolay gelsin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir